Jump to content
Sign in to follow this  
illede

AİLENİZİN BERECİSİ,ŞAPKACISI GELDİ ARKADAŞLAR :)))

Recommended Posts

hay allah iyili?ini versin canım yaa.. ben hiç alt taraf? dü?ünmemişim :)) tozluk diyorsun, var tabi.. istediğin şekilde örebilirim:)))) bir kaç resim yayınlayay?m ama resim yayınlamak da biraz zaman alıyor:))))

<DIV align=center>F?L?ZC?M ,?STE??N ÜZER?NE AR??V?MDEK? BAZI TOZLUK MODELLER?N? YAYINLIYORUM. <DIV align=center> <DIV align=center>BUNLARIN ÜZER?NDE ?STED???M?Z SÜSLEMEY? YAPAR, ?STED???M?Z RENG? KULLANAB?L?R?Z.. 4222-d.jpg80436913.jpghobihome_250_ace_amica_amy_lg.jpgmoseyalt.jpgEdited by: illede

AYRICA ELD?VEN MODELLER?N? DE YAYINLAMAK ?STER?M.. 298229338.jpg381133539.jpg249930661.jpg381132456.jpg BURAYA KADAR BEN?M ÖRDÜKLER?M BUNDAN SONRASI NETTEN ALINAN RES?MLER.. 381132498.jpg381132486.jpg381132477.jpg381132471.jpg381132463.jpg381132458.jpg 2010-eldiven-modelleri-1.jpg2010-eldiven-modelleri-2.jpg <DIV align=center>SON ?K?RES?MACCESOR?ZE'?n S?TES?NDEN ALINMI? B?R RES?M..PONPONLU,Ç?ÇEKL?,KALPL?,?STED???N?Z ?EK?LDE ÖREB?L?R?M.. PARMAKSIZ ELD?VENLER BU KI?IN MODASI smiley2.gifEdited by: illede

ARKADAŞLAR BU DA EN SON ÖRÜP TESL?M ETT???M S?PAR??.. K?ME OLDU?UNU YAZMIYORUM, KEND?S? SÖYLEMEK ?STERSE SÖYLES?N.. SANIRIM BUGÜN EL?NE GEÇM?? OLUR.. UMARIM BE?ENM??T?R..smiley1.gif381226994.jpg381226991.jpg 381226997.jpg381227000.jpg

Ayyyy gökbencim bunlar?n hepsiii harikaaaa!!! tozluklara ve eldivenlere bittimmmm... hemen şimdi kendime bi tak?m örmeye ba?l?ycam :))) nasılsa birazdan kızlar?n dans kursuna gidip 2 saat orda oturup onları bekliycem, bo?a gitmesin :)))

eldivenler, tozluklar da harikaym??!! :) eh son sipari?in sahibi bendim! nasıl resim koyduşunu yine malum göremedim ama elime geçen tak?m harika! kendime son 1 ayd?r bere arayıp da denkleyemezken gökben'in mesajlar? süper denk geldi..ve sağolsun üzerine az?c?k aksesuarlarda süsü sevdişimi söyleyince pul da i?ledi... eh bana eline eme?ine sağlık demek dü?üyor!!! teşekkürler gökbeeeeen! smiley31.gif

(bende ilk onu görüp onu odakland?m p?narsmiley4.gif)gökmencişim mor olan çok güzel.renk de?i?tirebilirsek çok sevinirim.ne kadar canım tozluklar.ben birde aynı örgüden saç band? şeklindede istiyorum ?öyle 4-5 cm kal?nl???nda.bilgi verirsen sevinirim canım p?narrrrrrrr senin yeni ald???n montuna çok yak???rrrrrrrrr

oooo her seferinde klasik ikizler olduşumu gösterip karar veremiyorum tam şu olsun yazaty?m derken başkagüzel görüyorumm şimdi de tozluklara bayıld?m tam bir ayran gönüllüyüm yaa hemen z?pl?yorum diğerine :))) şimdi kafam iyice karşıt? bakk bu arada toka nasıl oluyor yaa bende bende :)

emelcim beğenmene çok sevindim, gerçekten ben de cevab?n? bekliyordum..benim için önemli olan alan arkadaşım?n severek kullanabilmesi çünkü... bugün aşure yaptım, bir yandan da örgüleri yeti?tirmeye u?ra??yorum.. ?öyle bir baktım da 10 günde 3 atk? 3 bere örüp teslim etmişim:))) helal bana vallahismiley36.gifsmiley36.gifsmiley36.gif

seni süslü filizz k?z?n yok yaa sen süslen bakal?m biz art?k el verdik k?zlar?m?zaa saç bantl? ve tozluklu bir foto isterizz :)) art?kk
HEHEHE KEND? KEND?N? KANDIRMA YOLUYLA MOT?VE ETME EMRA YA BEN ÇOK SEV?YORUM TOZLU?U VE ÇOK KULLANIRIM ÖZEL HAYATIMDA tayt?n üzerine çok yak??t?r?yorum va dar kotlar?ma Edited by: kocak

filizcim kıskand?m artık bende süslencem senelerdir 1 kot 1 sweat 1 spor ayakkab? dola?t?m dediğin gibi bir tozluk al?cam aynıs?ndan ela yada ayii bir de tipi görsen zay?f ama bacaklar? kal?n kızım?n k?v?ra k?v?ra yürüyür nereden ald?ysa o endam? bir de babasının onun kafas? kadar olan telefonunu eline alıp aloooo yap?ssyo (nap?yosun demek galiba hep aynı çünkü) demesini ?s?rmay? geçtim yutas?m geliyor bazen :)) evet yaa ben kotla yada taytla elada etekle yada taytla giyerr hemen sipari? vereyim seçip durr

filizcim k?skand?m art?k bende süslencem senelerdir 1 kot 1 sweat 1 spor ayakkab? dola?t?m dedi?in gibi bir tozluk al?cam ayn?s?ndan ela yada ayii bir de tipi görsen zay?f ama bacaklar? kal?n k?z?m?n k?v?ra k?v?ra yürüyür nereden ald?ysa o endam? bir de babas?n?n onun kafas? kadar olan telefonunu eline al?p aloooo yap?ssyo (nap?yosun demek galiba hep ayn? çünkü) demesini ?s?rmay? geçtim yutas?m geliyor bazen :)) evet yaa ben kotla yada taytla elada etekle yada taytla giyerr hemen sipari? vereyim seçip durr
ay ne güzel olur ikinizde ayn? baba ile o?lu ayn?. bizim babam?zda alm?? kendisine ve o?ullar?na ayn? e?efman tak?m?.aaa ben ben ne olucam.dururmuyum beyaz-lacivert bayana da olur.gittim kendime de ald?m.dördümüzdede var ayn?s?.imaj tutsun diye ya üçünün saç?n? uzataca??m ya kendiminkini kesece?im neyse baharda üç de?il de bir ki?i de?i?iklik yaps?n kendiminkini kesece?im.smiley36.gifdünde dördümüze ayn? kazaktan ald?m.sade oldu?u için tutuyor.smiley36.gif FOTO KOYMAYIIIIII UNUTMAAAAAA.GUG?L?KL?M? MERAK ED?YORUMMMMMMMMMM Edited by: kocak

EMRACI?IM BEN DO?UMDAN SONRA YAZMI?TIM DAHA ÖNCE KOYU VE BOL VE ÇOK SADE G?Y?N?YORDUM.TAM SALA? OLDUM AMA ARTIK YAVA? YAVA? ESK?YE DÖNMEYE BA?LADIM.AMA Y?NEDE KOYUYU BIRAKMAMA HERHALDE ÇÜNKÜ ÇOK SEVER?M

ellerine sağlık arkadaşım smiley32.gif varo? diye adland?rd???m?z bir mahallede ö?retmen olarak çal??anlar bilir;velilerimizin en k?ymetli hediyeleridir örgüler smiley1.gifkullanamayacağım kadar çok var elimde.yoksa dayanamazd?m inan smiley2.gif

BUNLAR SEVG?L? N?HAN'IN KUZULARINA ÖRDÜ?ÜM S?PAR??LER.. BUGÜN KARGOYA VERD?M..ÖZEL ?Z?NLE RES?MLER?N? YAYINLIYORUM,NASIL OLMU? N?HAN???(as?llar?,resimden daha güzel..:))01386ddc8d40c9c6e0d3c80974855e08_1263913942.jpg74acdaf72246eade13696830201167e4_1263913957.jpg7d46c505d45cb172e093ac66d139a890_1263913970.jpgd8742de3429627ebc854b58d8349df80_1263913982.jpgORJ?NALLER?N? ÖNCEK? SAYFALARDA BULAB?L?RS?N?Z..BE?END?N?Z M????Edited by: illede