Jump to content
Sign in to follow this  
illede

AİLENİZİN BERECİSİ,ŞAPKACISI GELDİ ARKADAŞLAR :)))

Recommended Posts

380314615.jpg işte Gökben teyze bizim modelimiz de bu :)) bizim içinbu modeli yapabilir misin? kırmızı zemin tercih ediyoruz ve mümkünse birer de atk?... atk?n?n bir ucuna bu çiçekleri uygulayıp kravat gibi dü?üm att???m?zda ?apkam?zla mükemmel bir uyum sa?layaca?? ?üphesiz :))

filizcim harika bir model seçmi?siniz.. elbette kırmızı zemin olur..prenseslere çok yak??aca??ndan eminim:)))))) ayrınt?lar için mailden daha rahat görü?ürüz.. örne?in, kafa ölçüleri (al?ndan arkaya doğru) ,sonra resimdeki ye?il bant kısmı da ye?il mi olsun, vs.. bana ayrıntılı isteklerini belirten bir mail yazar m?s?n???? sevgiler:))) gokbensansoz@hotmail.com

Gökben bana çok özel model yapıyorrr ama söylememmmm hangi model olduşunusmiley17.gifsmiley20.gif Birde okadar profosyonel olmuşkiii bana 5O tane iplik çe?itii sunuyor şu sununla olursa ?öyle olur vsb ben hiçç anlamad???m için Gökben'cim yap işte diyorumsmiley31.gif

teşekkürler arkadaşlar.. filizcim az önce ptt kargoya teslim ettim .. umarım hemen eline geçer ve umarım beğenirsin:))) eline geçtikten ve sen onay verdikten sonra resmini yayınlamamda bir sak?nca yoktur umarım.. bu arada dün gece başladım hülyanın süper modelini yapmaya:))

BUNLAR YURT DI?INDA "DA?SY KRAZY" MARKASI ?LE SATILAN ÜRÜNLER.. F?YATLARI 20USD 'DEN BA?LIYOR..BOUT?QUEHOME F?YATLARI ?SE BELL?.. TERC?H S?Z?N:))) [/url]381005482.jpgPANÇO SER? 1380753095.jpgPANÇO SER? 2<DIV align=center>381005456.jpgPANÇO SER? 3 <DIV align=center>381005479.jpgPEMBE SER? 1 381005450.jpgPEMBE SER? 2381005452.jpgPEMBE SER? 3<DIV align=center>380853189.jpgMOR SER? <DIV align=center> <DIV align=center> <DIV align=center>380853185.jpgORANJ SER? 1 <DIV align=center> <DIV align=center>380853179.jpgORANJ SER? 2 <DIV align=center> <DIV align=center>380853175.jpgORANJ SER? 3 <DIV align=center> <DIV align=center>380853162.jpgKAHVE SER? 1 <DIV align=center> <DIV align=center>380853157.jpgKAHVE SER? 2 <DIV align=center> <DIV align=center>380853151.jpgMAV? SER? 1 <DIV align=center> <DIV align=center>380853149.jpgMAV? SER? 2 <DIV align=center> <DIV align=center> 380853143.jpgS?YAH SER? 1<DIV align=center><a href="java?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????û????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????L??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????×???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????é??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Â??????????????????????????????????????????????????????????????????????????T???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????ê???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Â??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????é??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????5;cript:openWin2%28http://www10.picturetrail.com/members/edit?p=8&imgid=380853133,picture,781,335%29" target="_blank">380853133.jpg</A>S?YAH SER? 2 <DIV align=center> <DIV align=center> 380853138.jpgBEYAZ SER? <DIV align=center>380314716.jpgKIRMIZI SER? 1 <DIV align=center> <DIV align=center>380314713.jpgKIRMIZI SER?2 <DIV align=center> <DIV align=center>381005460.jpgKIRMIZI SER? 3 <DIV align=center> <DIV align=center> <DIV align=center>380314709.jpgKIRMIZI SER? 4 <DIV align=center> <DIV align=center>381005466.jpgKIRMIZI SER? 5 <DIV align=center> <DIV align=center>381005445.jpg YE??L SER? <DIV align=center> <DIV align=center> <DIV align=center>380853170.jpg <DIV align=center> Edited by: illede

te?ekkürler arkada?lar.. filizcim az önce ptt kargoya teslim ettim .. umar?m hemen eline geçer ve umar?m be?enirsin:))) eline geçtikten ve sen onay verdikten sonra resmini yay?nlamamda bir sak?nca yoktur umar?m.. bu arada dün gece ba?lad?m hülyan?n süper modelini yapmaya:))
yay?nlamanda tabiki bir sak?nca yok can?m ellerine eme?ine sa?l?k bende çok merak ediyorum çünkü ne yapt???n bana da süpriz

Gökbencim ellerine sağlık.. şu yolladı??n crazy daisy modelleri var ya.. ben de hep onlara bakarak kızlara örüyorum.. süpper şeylerrrrrr... bir de yazmadan edemeyece?m, minik modele de bayıl?yorummmmm, maşallahh çok şeker bir k?z...Edited by: se_ce

nurcanc?m ben de çok beğeniyorum onları :))) 20 USD gibi rakamlarlar yurt dışında sat?l?yor bunlar.. gerçi el eme?i yurt dışında daha değerli elbette.. bir de tabi yün,iplik,vs..malzemeler de orada daha pahalı.. türkiye de hem malzeme , hem emek çok ucuz:) filizcim güle güle kullan.. hem ula?t???na hem de beğendi?ine gerçekten sevindim..sevgiler:)))

Gökbencim eve biraz önce geldim ve güzel bir süpriz ile karşı karşıya geldim benim sipari?lerim gelmi???smiley31.gifayrıca ekinde gönderdişim mektup süperdi en son ne zaman mektup aldım hat?rl?yamadımsmiley2.gif Ellerine yüre?ine sağlık çok güzel çok beğendim herkese ?iddetle tavsiye ederimmm ....!smiley20.gif Kocaaaam?nnndaaannnn Öpüyorum seni