Jump to content
Sign in to follow this  
illede

AİLENİZİN BERECİSİ,ŞAPKACISI GELDİ ARKADAŞLAR :)))

Recommended Posts

Gökbeeen, 9:27 deki mesajın ile sonraki mesajın? farklı yerlerden mi yükledin? öncekinde seni ve o muhteşemörgülerini görebildim ama sonrakinde göremedim, mümkünse çocuklar için olanı ilk mesajdaki yerden yükler misin? teşekkür ederim...

TÜM ÇOCUK BERELER? ?Ç?N :TEK BERE F?YATI : 15 TL. ?K?Z ANNELER? ÖZEL F?YATI :10 TL <DIV align=center>BERE-ATKI TAKIM :20 TL <DIV align=center> <DIV align=left>?K?Z ANNELER? ÖZEL F?YATI : 15 TL BERE -PANÇO TAKIM : 25 TL ?K?Z ANNELER? ÖZEL F?YATI :20 TL <DIV align=center>BERE- ÇANTA TAKIM : 35 TL <DIV align=center> <DIV align=left>?K?Z ANNELER? ÖZEL F?YATI :30 TL BERE-ATKI-ELD?VEN TAKIM :30 TL ?K?Z ANNELER? ÖZEL F?YATI : 25 TL <DIV align=center>BERE-ATKI-ELD?VEN-ÇANTA TAKIM :40 TL <DIV align=center> <DIV align=left>?K?Z ANNELER? ÖZEL F?YATI : 35 TL <DIV align=left> BURADAK? RES?MLER NETTEN ALINTIDIR. TAMAMEN AYNISINI DA ÖREB?L?R?Z, FARKLI B?RLE??MLER YAPAB?L?R?Z. S?Z NEY? NASIL ?ST?YORSANIZ O ?EK?LDE ÖREB?L?R?Z:))380314662.jpgKOD 1Ç380314653.jpgKOD2Ç380314620.jpgKOD3Ç380314615.jpgKOD4Ç380314614.jpgKOD5Ç380314612.jpgKOD6Ç380314607.jpgKOD7Ç380314606.jpgKOD8Ç380314600.jpg<??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????/P>KOD9Ç380314634.jpgKOD10Ç [/url]381005466.jpg<DIV align=center>KIRMIZI SER? 1 380314716.jpgKIRMIZI SER? 2380314713.jpgKIRMIZI SER? 3380314709.jpgKIRMIZI SER? 4 PANÇO SER? 1381005482.jpgEdited by: illede

gökben eller?ne sagl?k arkadas?m ne kadar becer?kl?s?n yaw!!! ama burada hep kucuk prenseslere gore bere var...yak?sıkl?lara göre yokmu...mesela şu önü kasket g?b? olanlardan öreb?l?yosmusun...

Harika şeyler valla da bizim pipililere göre pek bişi yok herşey kızlar için çok tatlı amasmiley13.gif dur bakayım çe?it model bulursam eklemeye çal?say?m... daha ziyade t?g i?i yapıyorsun değil mi Gökbencim, ?i? örgüsü de yapars?n değil mi..?

gökben hepsine bayıld?m. ne kadar yeteneklisin ve zevklisin arkadaşım. ben kızlarım?n ba??na penye ?apka bile geçiremedim ç??l?k k?yamet ağlıyorlar deli gibiler :) ama seneye biraz büyüdüklerinde giymeleri için sipari? vermem lazım sana. hayır onlar için bir şey istiyorsam namerdim s?rf kendi gözümün zevki için :D

Gokben ben bayıld?m modelleresmiley1.gifcok guzel, cok sıklar. ben kullanamasam da sapka, bere olayın? cok sever?m. k?zslar bana cekm?s, evde b?le sapka takarlar..ben kızlar ?c?n r?ca edeceg?m sanr??m senden. dur ?y?ce bakayım modelleresmiley1.gif eller?ne, gozler?ne sagl?k arkadas?m.smiley1.gif

teşekkür ederim arkadaşlar:)) benim de erkekikiz annesi olduşumu unutmayın olur mu.. elbette erkek bebeklerimiz için de var modeller.. örne?in , balinal?,arabal? ,kardan adaml? modeller erkek bebeklerimize olabilir.. daha ekleyemedişim pek çok model var ar?ivimde.. bir de hali hazırda ördüklerim var.. onların resimlerini de ekleyeceğim.. siz de bulduklar?n?z? benimle payla??n.."bundan istiyorum" dediklerinizi de örebilirim.. ?i?le de örüyorum elbette.. ama t?? i?ini daha çok seviyorum galiba:))))) benimkilere seyahat esnasında ördüklerimi de yayınlayay?m,bir bakın:)) sevgiler..

eller?ne sagl?k, tum modellerin cok guzel. bende yilbasi hediyelesmemizden ufakliklara 2 bereni hediye olarak aldim . arkadaslara tavsiye ederim eli cok guzel gokbenin, bereler tam oturuyor hic potluk yok. tekrardan tebrik ederim,

ilk 2 resim ?engül'ün bebişleri Tuna ve Asl? için ördüklerim.. ?engül'cüm umarım yayınlamama ve provalarda yardımcı olduklar? için oğluşlar?ma gücenmezsin..smiley9.gifsmiley9.gifdiğer resimdeki sar? bereyi de bizimkiler çok severek kullan?yorlar..avantaj? kulaklar?n? da kapatıyor olması.. ayrıca üzerine deşiğik süslemelerle de kullan?yoruz biz.. örgüden yaptığım salyangoz,deniz yıld?z?, ay?c?k,bal?k,vs..gibi şeyler var..canım?z hangisini istiyorsa onunla renklendiriyoruz sar? berelerimizi:)) 380397472.jpg 380397469.jpg <a href="/img69/8126/pict0.jpg" target="_blank"> <a href="/img683/8295/pict00.jpg" target="_blank">mankenlerim oğluşlar?m:))) Umar?m ve eminim Tuna ve Asl?'ya daha çok yak??m??t?r ?engül'cüm:))) <a href="/img257/5749/pict0002fd.jpg" target="_blank"> 380397471.jpgEdited by: illede

<DIV align=center>http://boutiquehome.blogcu.com arkadaşlar foruma resim eklemek biraz zor.. arada s?rada bu adrese de bakın..AMA BLO?UMDAK? F?YATLAR ?K?Z ANNELER? ?Ç?N DE??L... ?K?Z ANNELER?NE ÖZEL ?ND?R?ML? F?YATLARIM BURADA,FORUMDA YAZILI.. AYRICA B?L?YORSUNUZ, ÇOK BE?END?M AMA ALAMAM D?YENLERE HED?YE DE ED?YORUM :)))))

SUNA' CIM VE ÖRGÜ ÖRMEY? B?LEN TÜM ARKADAŞLARIM:)))) ELBETTE KOPYA DA ÇEKEB?L?R , HATTA NASIL YAPILDI?INI DA SORAB?L?RS?N?Z.. BEN TÜM BUNLARI PAYLA?MAK ?Ç?N YAYINLIYORUM BURADA.. ÖRMEY? B?LMEYENLER VE BE?ENENLER SATIN ALAB?L?R AMA B?LENLER ÖRNEK ALIR:)))) BEN?M ?Ç?N H?Ç SAKINCASI YOK.... Edited by: illede

YEN? ÖRDÜ?ÜM VE ?U AN SATI?TA OLAN ÜRÜNLER?M.. <UL><LI><DIV align=center>BAZILARINDA GÖRECEKS?N?Z, ÇOK MODA OLAN BERE + BOYUNLUK ÖRÜLDÜ. <LI><DIV align=center>AÇIK GR? OLAN TEK BERE <LI><DIV align=center>BEYAZ BÜYÜK MOT?FL? OLAN ELD?VENL? TAKIM.. </LI>

mavi-gri tak?m?n boyunluşunu aynızamanda saç band? olarak da kullanabilirsiniz.. ama onun da bere boyutlar? biraz büyük..küçük ölçeklisini ve farklı renklerde örebilirim elbette..<DIV align=center>bere + eldiven beyaz tak?m biraz büyük boyutlarda oldu..yani eli ve kafas? büyüklere daha iyi olur:))) ama küçükölçeklisini de örebilirim.. <UL><LI>ye?il boyunluk,küçük bir ?al aslında.. pu?i tarz? başlan?yor..</LI>

<DIV align=center>380732236.jpg380732237.jpg <DIV align=center> <DIV align=center> <DIV align=center>380732239.jpg380732240.jpg <DIV align=center> <DIV align=center>380732246.jpg<a href="javascript:openWin2%28http://www7.picturetrail.com/members/edit?p=8&imgid=380732250,picture,320,410%29" target="_blank">380732250.jpg <DIV align=center> </A><DIV align=center> <a href="javascript:openWin2%28http://www7.picturetrail.com/members/edit?p=8&imgid=380732246,picture,320,410%29" target="_blank"><DIV align=center> <DIV align=center> </A><DIV align=center> <DIV align=center> <a href="javascript:openWin2%28http://www7.picturetrail.com/members/edit?p=8&imgid=380732237,picture,420,543%29" target="_blank"><DIV align=center> <DIV align=center> <DIV align=center> </A><DIV align=center> <DIV align=center> <DIV align=center> <DIV align=center>380732256.jpg <DIV align=center> <DIV align=center> <DIV align=center> <DIV align=center>380732263.jpg380732266.jpg <DIV align=center> <DIV align=center> <DIV align=center>380732269.jpg380732271.jpg380732272.jpg <DIV align=center> <DIV align=center> <DIV align=center> <DIV align=center> <edited><editID>illede</editID><editDate????????????>2011-01-04 18:41:47</editDate></edited>

sen yeteneklisin anladım :))) 3 gündür t?? elimde zincir çekiyorum yani elimde bir nal?m var at arabas? için şimdi 3 nal 1 at eksişim var :)))) bende istiyorum örmekk

onun rengi mor aslında ve gerçekten şahane bir tak?m oldu..bazen fotoğraflar istedişim gibi olmuyor, onu da göndereyim mi filizcim??? sadece ikiz anneleri için 10 tl ...boyunluşu da mor simli ip, aynı ipten çiçekleri ile tak?mladım.. istersen seninkilerle beraber gönderebilirim..bugün ya da en geç yarın sabah kargolayacağım..Edited by: illede