Jump to content
Sign in to follow this  
illede

AİLENİZİN BERECİSİ,ŞAPKACISI GELDİ ARKADAŞLAR :)))

Recommended Posts

BİLENLER BİLİYOR, ÖRMEYİ VE ÜRETTİKLERİMİ PAYLAŞMAYI ÇOK SEVİYORUM, YAKLAŞIK 3 YILDIR DA ÖRDÜŞÜM PEK ÇOK ÜRÜNÜ,KENDİOLUŞTURDUĞUM "BOUTIQUEHOME"® MARKASI ALTINDASATTIM.. ayrıca : http://boutiquehome.blogcu.com adresinden de görebilirsiniz :)) BU İŞİ ASLA MADDİ KAZANÇ AMACIYLA YAPMIYORUM, SADECE ÜRETTİKLERİMİN DEĞERLENDİĞİNİ GÖRMEK BENİ MUTLU EDİYOR.. ZATEN FİYATLARDAN DA ANLAYACAKSINIZ:))) BU SİTEDE İLK OLARAK EL İŞLERİMİ BEN SERGİLEMİŞTİM BUNDAN İKİ YIL ÖNCE.. ( hatta bazıtepkiler bile almıştım,ama sonradan asıl amacım anlaşıldıve bu bölüm açıldı ) ŞİMDİ YENİDEN ÖRMEYE BAŞLADIM VE YAPTIKLARIMI, YAPABİLECEKLERİMİ İKİZANNELERİYLE YENİDEN PAYLAŞMAK İSTEDİM.. AŞAĞIDAKİ MODELLER TAMAMEN KENDİME AİT İŞLER.. DAHA ÖNCE YAPTIM,ŞİMDİ SAHİPLERİ KULLANIYOR:))) BEĞENDİĞİNİZ BİR MODELİ YENİDEN ÖRECEĞİM. BU NEDENLE İSTEDİĞİNİZ RENGİ DE, MODELİ DE KENDİNİZ BELİRLEYECEKSİNİZ:))) FARKLI MODELLER İÇİN DE SİPARİŞ ALIYORUM :)) İKİZ ANNELERİNE ÖZEL GÖRDÜĞÜNÜZ TÜM BERELERİN ,ŞAPKALARIN FİYATI SADECE 15 TL. ELDİVEN kısa7 TL uzun10 TL ATKI 15 TL BOYUNLUK10 TL BERE- ELDİVEN TAKIMLARIN FİYATI İSE20 TL. BERE-ATKI TAKIMLARIN FİYATI25 TL. BERE-ATKI-ELDİVEN TAKIM FİYATI İSE30 TL. TOZLUK10 TL SAÇ TOKASI 3 TL TAÇ-SAÇ BANDI 5 TL BOLERO-BLUZ40 TL

ŞAL 45TL "ÇOK BEĞENDİM AMA PARAM YOK ALAMAM" DİYENLERE HEDİYE :)) 308524117.jpg308524127.jpg308524132.jpgKOD : A KOD : B KOD : L308524122.jpg308525134.jpg308524125.jpgKOD :F KOD :E KOD : D 308524126.jpg308525388.jpg308524120.jpgKOD : C KOD : KKOD :H  KOD :M KOD : O 308524130.jpgKOD :N <DIV align=center>iletişim mail : gokbensansoz@hotmail.com Edited by: illede

HEPS? ÇOK GÜZEL ELELR?NE SA?LIK AMA GÖKMEN KOD 4 BAYILDIM.BU MODEL?N AYNISINDAN RENG?DE AYNI OLSUN .YOKSA KOYU MAV?M? OLSA.BAK KARAR VEREMED?M ??MD?.BEN R?CA EDEB?L?RM?Y?M.ÖDEMEY? NEREYE NE ZAMAN YAPACA?IMI BANA B?LD?R?RM?S?N.ELD?VENDE EKLEYEB?L?YORMUYUZ.EL? TAMAMEN SARAN YE??L Ç?ÇE?? KÜÇÜK OLARAK ÜSTE OLACAK ?EK?LDE YAPILAB?L?YORMU.ÇOK ?EYM? ?STED?MEdited by: kocak

hayılr? uşurlu olsun gökben sana da!!!! bişeyler üretebilmek gerçekten çok güzel!!! (bu arada resimleri burdan da siteden de göremedim sanırım benim internet hatt?ndan?)

filizcim istediğin şekilde seçebilirsin elbette.. ancak resimdeki de simli değil:))) siyah,ye?il ve krem renk yünlerden olu?an motiflerden yapıldı. sen beğendi?in her renkten isteyebilirsin:))

sanırım ?irket hatt? olunca burda da gitterfly dışındak resimleri göremiyoruz..yoksa site aç?l?yor ama resimler aç?lm?yor...artık evden bakar?m gökben....tekrar ellerine sağlık diyelim :)

can? evde çok sık?lan ve örgü örmek isteyen biri olarak kıskand?m doğrusu okul i? derken evlendikten sonra makarna,pilav yapan ve doşurduktan sonra evde kalıp i? yapan ben şimdi bir de örmek istiyorum ama ne bileyim kızım var ilerde anne bir bolero örsene dese ne dicemm anneme baskı yapıyorum neden ö?retmedin diyee :))) bayıldm arkadaşım ellerine sağlık hepsi harikaa

Gökben'cim süpersinnn sen yaaa vallahi hepsi harika Y?lbaşından hemen sonra sipari? vermeliyim arad???m tonlar bej- kahve kayak sezonu ba?liyacak orda Gökben creation sergileyelimsmiley20.gif sana şimdi mail at?yorum burda takip edemem belki