Jump to content
Sign in to follow this  
zbyd

Ataberk&Ataol

Recommended Posts

zübeyde kırk bin kere maşallah zaman ne kadar çabuk geçiyor bak k?yma,pütür dertler başlam?? bile :) benden tawsiye kusa kusa yedir pütürlüyü.2 yaşınday?z halen çok zorlanıyoruz.in? kolay al???rlar arada küçük dew adamlar?n fotolar?n? ekle..kocamannn öptümmm...ALLAHIM NAZARLARDAN KORUSUN....

maşallah barekallah :)) çok tatlılar canlar?m benim. saçl? doğmuşlar galiba :) maşallah baya gür saçlar? var. 3. ve 4. resimdeki hangsi bilmiyorum ama sana benziyo zübeydecim :)

Çoookkk teşekkür ederim sunacım yaa... Nas?l yapıyorsunuz şu fotolar? doğrudan oraya yüklemeyi bilmiyorum ama sağolas?n valla... Bu arada teşekkür ederiz teyzeleri yeniden ... Büyüdük, büyüyoruz...

Misafir

zübeydecim..maşallah bebeklerine...ama en büyük maşallahda sana ve tüm annelere.. ye?enimin (abimin o?lu) 40 kiloluk e?i senenin ortasında son iki ay? hastanede yatarak 550 gram bir bebek doşurdu..allahım ben bakmadım bile bebe?e görmek istemedim..gelinimizi görseniz yemin ederim bu sitede ona değil 550 gram bir bebek, el kadar kaktüsler oluya ya onu bile emanet edecek biri yoktur..k?z çok iyi ama sessiz sedas?z oturmaz kalkmaz hareket bile edince k?r?l?p dökülecek san?r?s?n?z..bir yemek yiyi?i var içler acıs?....birde bebe?e yiğit ad?n? koymazlar m?...haziranda doğdu sanırım yiğit..o sünepe k?z nasıl zehir gibi bir anne oldu ve 550 graml?k yavrusunu nasıl yiğit bir küçük adam yapt? görseniz anlat?rken bile gözlerim doluyor..ez cümle: bebeklere maşallah annelerine çoooook maa?allah diyelim allah bu annelerin hepsini yavrular?yla birlikte nazarlardan korusun:)

ma?aallah, süper görünüyorlar, çok çok iyi bakm??s?n?z yakışıklılara, umarım hep böyle gülen yüzlerini görürüz ve tabi ki sizden de hep böyle güzel haberler duyar?z