Jump to content
Sign in to follow this  
nevra_t

Çok zormuş:((((

Recommended Posts

Arkadaşlar 3 gün önce doğum yaptım,bebeklerim yoğun bak?mdalar bir tanesi solunum cihaz?na ba?l?,diğeri gözetim altında çok üzülüyorum,bebeğim hiç tepkisiz sürekli uyuyorüzerinde bir sürü kablolar var,erken doşup küveze girebileceklerini dü?ünüyodum, buradan diğer bebeklerin hikayelerini okuyodum ama insan ya?amadan bu kadar zor olacağını tahmin edemiyor...smiley19.gifsmiley19.gifsmiley19.gifsmiley19.gifsmiley19.gifsmiley19.gifsmiley19.gifsmiley19.gifsmiley19.gifsmiley19.gifsmiley19.gifBebe?im düzelecekmi o makineden ç?kacakm? başkahiç birşey dü?ünemiyorum kafamda her an bu dü?ünceler var......

canım benim.inşallah düzelecek merak etme annesi.sen içini ferah tut ki mis kokulu kuzucuşun bunu hissetsin.çok zor durumlar? atlatanlar oldu.uyumas? gayet normal annesi.ben hep diyorum ''BEN O?ULLARIMI UYANDIRACA?IM D?YE U?RA?MAKTAN UYKUSUZ KALDIM ?LK GÜNLER,SONRA UYUTACA?IM D?YE UYKUSUZ KALDIM''

?n?allah Rabbimden tek dile?im bu... ikisinide eve götürece?im günü iple çekiyorum...tabi Allah?m beterinden saklas?n,bebeğimi özellikle uyutuyolarm?? kablolar?n? çekmesin diye...elimde değil a?lamamak sürekli gözlerim dolu,yüre?im ağzımda....

eminim hepimizin hikayesini biliyorsundur,evet gerçekten cok zor onları öyle görmek ama hepsi geçiyor inanki. galiba 33-34 hafta ta??yabildin ne mutlu sana ben cok kalacaklar?n? dü?ünmüyorum küvezde. benimkilerde hep uyurdu sanırım verdikleri ilaçlardan ötürü idi. geçmi? olsun en kısa zamanda evlerine gelsin kuzular insallah.

nevracım hayırlı olsun öncelikle benim bebişlerimde 10 gün küvezde kaldılar kanlar?nda iltihap vardı seni anlayabiliyorum eve bo? geldiğimde güçlüydüm hiç a?lamadım birgün hastaneye gittişimde bebeklerini alıp eve giden bir çifte çok özenip a?lamıştım çok ama sonuç olarak biz de evimize gelip büyüdük bile sende gücünü kaybetme onler senin ve emin ellerdeler daha iyi bak?l?yorlar çabuk geçicek üzülme..

34+0 da doğum yaptım ama bebeğimin ci?eri geli?memi?:( evet hikayelerin çoşunu az çok biliyorum,bende nasıl bırakıp eve gidicem diye dü?ünüyorum aslında bugün taburcu olacakt?m ama 1 yada 2 gün daha bekliyim diyoruz,evimizle hastane arasında 1 saatlik mesafe var...

canım allah analı babalı büyütsün çok geçmi? olsun hiç endişelenme ve sadece dua et emin ol ki bebeğin kendini toparladışında onu doya doya seveceksin alıp evinize, yuvan?za götüreceksin sak?n üzülme bu günler de geçecek bebeklerin için kendini toparlaman ve güçlü olman gerekir dualar?m?z seninle arkadaşım...

Nevracım öncelikle gözün aydın canım.?çini rahat tut inşallah en kısa zamanda tüm güçlerini toparlam?? olarak kuvözden ç?karlar canım sen güçlü ol :))Dualar?m?z seninle ve bebişlerinle canım..

hayırlı olsun!!ir?allah bundan sonra bol bol güzel günlerini görürsün bebeklerinin.. allah beraberinizde olsun inşallah çabucak toparlan?r yavrular ve yuvan?za hep birlikte gidersiniz!!

Allah sabrın? da verecektir arkadaşım... Geçecek bu zor günler...Her ne kadar şu anda bu senin için hiç de yak?nm?? gibi gelmese de... Gün gelecek ikisini de yanyana, biriniayaklarını tutarken diğerini iki elini birden ağzına sokmaya çal???rken izleyip, geçirdi?in zor günlerini hat?rlayıp ?ükredeceksin... Gözlerin dolacak.. Ve sar?l?p öpeceksin her birini... Allah sabır versin, allah bebişlerine güç versin... Sevgilerimle

ALLAH'IN ?ZN?YLE DÜZELECEK ARKADA?IM HEM BAK PREMATÜRE BEBEKLER DAHA GÜÇLÜ OLUYORMU? O M?N?C?K BEDENLER? ?LE AMEL?YATLARDAN KALKIYORLAR BEN?M O?LUM 23 GÜN YATTI SABIRLI OL VE BOL BOL DUA ET CNM B?Z?M DUALARIMIZ S?Z?NLE glitterfy100426888D37.gif

Allah analı babalı büyütsün.Nevra bugünlerde çarçabuk geçecek ve hepsini unutacaks?n.<bebeklerin güç toplayıp büyüyecekler.Sen bile ?a??racaks?n.Sen moralini yüksek tutu onlar herşeyi anlarlar...

Nevra c?m hayırlı olsun hiç merak etme hepsi geçecek ve sen onları kucağına aldışında herşeyi unutucaks?n onlar güçleniyorlar hem doğum haftalar? çok iyi sen kendini yıpratmaki onlarda seni dinç bulsun çünkü as?l i? onlar eve gelince ben 34 gün sonra kucağıma aldım o günleride unuttum şimdi 14 ayl???z

nevracım çok geçmi? olsun bende 7 aylıkken dogum yaptım vede 20 gün yogun bak?mda yattım kızlarım başkahastanede ben başkabir hastanedeydik çok kötü durumdayd?m doktorlar artık benden ümitlerini kesmi?lerdi kızlarımda aynı senin coçuklar?n?n durumundayd? kızlarıma anne sütü bile veremedim senin durumunu çok iyi anlıyorum şimdi kızlarım 18 aylık oldular inşallah senin bebişlerde iyi olurar dualar?m seninle şimdi kızlarımda amin diyorlar