Jump to content
Sign in to follow this  
yigitefe

BEZ PASTALARIM

Recommended Posts

çok ho? ve çok yarat?c?, acaba kargoyla gönderme ?ans?n?z olabilir mi? ben bursa'day?m ve eminim burada böyleyarat?c? hediyeleryoktur :( bir arkadaşım hamile, onun için dü?ünüyorum

mehtapc?m cok güzel düsünmüssün.Bizim dogumda esimin arkadaslar? göndermisti.?nsan o süsülü seyleri acıp icindekileri kullanmaya k?yam?yor:)) Çiçek göndermektense böyle bir hediye en güzeli.Sen yap arkadas?m biz gönderecek bir yerer buluruz:)

smiley32.gifsmiley32.gifsmiley20.gif Mehtap'c?m sende ne marifetli hatunsun' yaaa ma?allaaahhh hakketen süper bir fikir ve original tebrikler arkada??m ama burda kalmamal? bence bu i?in reklam?n? yap eminimki çok talep gelecektir smiley31.gif
Te?ekkürler arkada??msmiley1.gif Destek verirseniz, çok sevinirim... Ya?as?n ikizanneleri dayan??mas?smiley20.gif

mehtapc?m cok güzel düsünmüssün.Bizim dogumda esimin arkadaslar? göndermisti.?nsan o süsülü seyleri ac?p icindekileri kullanmaya k?yam?yor:)) Çiçek göndermektense böyle bir hediye en güzeli.Sen yap arkadas?m biz gönderecek bir yerer buluruz:)
Sa?olas?n Nalanc?msmiley1.gif Ben de o?lanlar?n dogumuna yapt?g?m süslemeleri sakl?yorum k?yamad?m atmaya.. Taze hami?lere duyurursan?z memnun olurum can?msmiley2.gif

smiley32.gifsmiley32.gifsmiley20.gif Mehtap'c?m sende ne marifetli hatunsun' yaaa ma?allaaahhh hakketen süper bir fikir ve original tebrikler arkada??m ama burda kalmamal? bence bu i?in reklam?n? yap eminimki çok talep gelecektir smiley31.gif
     Te?ekkürler arkada??msmiley1.gif Destek verirseniz, çok sevinirim... Ya?as?n ikizanneleri dayan??mas?smiley20.gif
Arkada??m akl?ma enteresan olabilecek bir?ey geldi ( mail box'una bak )mail att?m sanasmiley2.gif

Misafir

mehtap ellerine sağlık ..bende gördüm sa?da solda ama bunlar gerçekten çok özenli ve çok ?irin

Ya süper olmuş??. Ma?allah mehtap ne kadar yeteneklisin.. Benim erken doğum ve tabi öncesinde yatma hatta üstüne bebeklerin uzun süre yoğun bakımolay? olunca hemen hemen herşey içimde kaldı.. Hiçbirşeyi ben alamadım desem yeridir. ?htiyaç neyse son dakka onlar al?nd?.. S?rf bunlar için bir tane daha m? doşursam ne yapsam :))) bu arada sipari? alıyormusun arkadaşım ne kadar fiyatlar? burdan yazmak istemezsen özelden yazarsan sevinirim.. tekrar ellerine sağlık..

Te?ekkür ederim kızlar, begenmenize sevindim:)Sevgili Heves ve Burçak evet, sipari? oldukça yapıyorum...yeni modeller ekleyeceğim yak?nda..Yaln?z dogumdan 15 gün önce almam lazım sipari?i:) Acil bir yere hediye göndermeyecekseniz bir iki haftaya kadar yeni modeller ekleyeceğim, onlarada bakars?n?z .. Fiyat bilgilerini özelinize gönderdim;)

mehtapc?mmm ben görmemişim bunlar?..şahane olmuşlar..fikir de ortaya ç?kan şeyler de mükemmel..eline sağlık canımmmmmm :)))))))))))))şehir d???na gönderebiliyor musun peki???

mehtapc?mmm ben görmemi?im bunlar?..?ahane olmu?lar..fikir de ortaya ç?kan ?eyler de mükemmel..eline sa?l?k can?mmmmmm :))))))))))))) ?ehir d???na gönderebiliyor musun peki???
?u ana kadar olmad? ama gönderirim elbette Gökbencim, yeterki sen istesmiley2.gif