Jump to content
Sign in to follow this  
yigitefe

BEZ PASTALARIM

Recommended Posts

Herkes şeker pastalar yaparken ben bez pasta yaptım kızlar hediyelik, hem de daha az kalorili!!!smiley17.gif ?lkini bir kaç ay evvel yapmıştım kuzenimin dogumuna, ikincisini de gecen hafta yaptım yakınbir arkadas?m?n dogumuna hastaneye giderken götürmek için..Çiçek vs. götürene kadar artık bez pastalar?mdan götürüyorum yeni doğan bebeciklere, hem orjinal dekoratif bir şey hem de sık?s?nca alıp için den kullanabilirsiniz bezi...smiley10.gifNas?l olmuş, begendiniz mi..? Asl?nda bu diaper cakes'leryurtd?s?nda çok yayg?n bir hediye, bizde ise bir iki yıld?r var san?rsam, benim bu tür hobilere oldum olas? merak?m vardır, hattao?lanlar?n dogumu ve odas? için yaptıklarımdan kalan süslemelerim duruyordu, bir kaç ilave malzeme ile denemeye başladım, çevreden de begenilip istek gelince bu i?i evden özel sipari? usulü yapmaya karar verdim.. şimdilik iki model var ama geli?ecek, standart kalıp olsun istemiyorum, her tasar?m spontan kişiye özel olacak bir nevi houte-couture gibi.. Tek katl?, 2 ve 3 katl? olarak( bez sayısı 25'li, 50'li, 75'ligibi..), sadece süslemeli mi yoksa body, çorap, patik, önlük, emzik gibi gerçek kullan?ml?k malzemeli de olabilir(pembe modeldeki gibi) Ayr?ca doğum yapm?? anneler için dogumgünü hediyesi olabilir yak?nlar?na:) 1. ya? doğumgünü için bez ya da havlu pastadü?ünüyorum (henüz bezden ç?kmayan bebişler için), 2.-3. ya? d.günleri içinde havlu pastaşeklinde olabilir. kısaca detaylar? ve fiyatlar? olu?turmaya çal?s?yorum... Ne dersiniz..?pastalarm.jpg Edited by: yigitefe

yaaa var ya tek kelimeyle harika olmuşlar ellerine sağlık :-) çok güzel bir hediye alternatifi olduşunu dü?ünüyorum görüyordum hep internette yabanc? sitelerde çok hoşumagidiyordu :-))

Mehtap inan şimdiye kadar gördüklerimin en iyisi bunlar! Ellerine sağlık! Hemmen seri üretime geç ve bir internet site yapt?r kendine! Ahh bi de Ankara'da olsan! Herşey ?stanbul'da, herkes ?stanbul'da... :(

aaaaaaaa..... ağzım aç?k baka kaldım.... bence de çok süperler...zevkle hediye ederimböyle bir pastay? :) bize de getiren birileri olsaydı hiç fena olmazd? ya, geçti artık :) Mehtapç?m bunlar?n 1. ya? günüversiyonların? da üretebilirsin belki... hani doşup da treni kaç?rm?? olanlar üzülmesin diye smiley36.gif...

Mehtap inan ?imdiye kadar gördüklerimin en iyisi bunlar! Ellerine sa?l?k! Hemmen seri üretime geç ve bir internet site yapt?r kendine! Ahh bi de Ankara'da olsan! Her?ey ?stanbul'da, herkes ?stanbul'da... :(
Te?ekkürler Pervincim:9 Henüz seri üretim de?il de ki?iye özel tasar?mlar dü?ünüyorum, talebe göre geçebilirim elbette:) Ankara da var san?r?m böyle i?ler yapan yerler, üzülme hem senin bir ayag?n burada say?l?r can?msmiley2.gif

çok güzel ya.ben görmemi?tim daha önce.harikalar yaratm??s?z.ya ben yanl??l?kla gece uyan?p yemeye kalkar?msmiley36.gif
Sagol Filizcim, gece uyan?p yemeye kalkacag?n en az kalorili ve zararl? ?ey bu olur emin olsmiley2.gif

aaaaaaaa..... a?z?m aç?k baka kald?m.... bence de çok süperler...zevkle hediye ederimböyle bir pastay? :) bize de getiren birileri olsayd? hiç fena olmazd? ya, geçti art?k :) Mehtapç?m bunlar?n 1. ya? günüversiyonlar?n? da üretebilirsin belki... hani do?up da treni kaç?rm?? olanlar üzülmesin diye smiley36.gif...
Filizcim te?ekkür ederim:) Bende tercih ederdim valla getiren olsa çok ho?uma giderdi:) Evet bende dü?ündüm senin gibi dogum yapm??lar için nas?l versiyon olur diye, fikir a?amas?nda ?u an tasar?mlar oldukça ekleyece?im bekleyin beni anac?msmiley2.gif Anneler günü için de acaba kad?n ped inden mi yapsam pastay?smiley9.gifsmiley36.gif