Jump to content
Sign in to follow this  
hamide

Futbolcularım :)

Recommended Posts

Sabahlar? malzeme çantam?z? omuzumuza at?p evden ç?k?nca pek bir haval?yd?k:) Yaz boyunca yoğun antrenmanlar yaptık. Bazen kardeşimiz ile rakip tak?mlarda oynad?k,evde ''sen kötü oynad?n,hayır ben daha iyiydim! '' kavgalar?m?z oldu.. Anneannemiz bizi yedek kulubesinde bekledi :) Ba?ar? belgemizi aldık ve sonunda futbol okulumuzdan bugün mezun olduk!.. şimdi s?ra geldi k?? futbol okuluna.. Teyzeleri işte benim minik futbolcular?m arkadaşlar? ile.. grnt002u.jpgEdited by: hamide

valla fotolar? göremiyorum ama eminim çok yak??m??t?r.Formalar? ..Bizim tv futbol tv resmen hergün maç olunca futbolla yat?p futbolla kalk?yoruz..E bu ekonomik krizde en güzeli :)) ?aka bir yana senin yakışıklılarda gelece?in beckhamlar? olur.))Çok canlar yakarlar hani:))

Ayakta soldan ikinci Efe, sagdan yedinci de Ege de?il mismiley4.gif
sa?dan 8. olmal? bir ve ikinci nin araya s?k??m?? bir çocuk daha var smiley36.gif
Ayaktakiler soldan 2. EFE Ayaktakiler soldan 5 ve 6. çocu?un aras?na s?k???p alan EGE

Misafir

hamide senin çete üyeleri yaz? pek bi donan?ml? kapatm??lar darısı k??a ne diyelim:)))