Jump to content
Sign in to follow this  
ikkoli

Şengezerler'den kötü haber+1 daha maalesef

Recommended Posts

Kızlar, ?nanmas? zor ama sitemiz üyesi bir ailemiz, ?engezer bebeklerimizin icra borçlar?n? üstlendiler ve Hatice ve e?i Yusuf'u bu zor durumdan kurtard?lar ! smiley9.gif ?simlerinin bildirilmesini istemedikleri için ne size ne Hatice'ye bu bilgiyi veremiyorum ama 7800 TL gibi hayli yüksek olan bu mebla?? ödeyerek ?engezerleri bu sıkıntıl? durumdan kurtaran gönlü zengin ve iyi kalpli bu ailemize huzurlar?n?zda bir kez daha teşekkür ediyorum. Hatice'nin dualar? eminim ömür boyu onları ve çocuklar?n? koruyacakt?r. Allah ne bu dünyada ne ahirette zorluk göstermesin inşallah onlara ! Hepiniz iyi ki vars?n?z, iyi ki birlikteyiz, büyük ve güçlü bir aileyiz :)

smiley32.gifsmiley32.gifÇOK ÇOK TE?EKKÜRLER O A?LEYE. okuyordur muhakkak annemiz sen çok iyi bir insans?n.haticeden alaca??n?z dua haticenin akrabalar?n?n ramazanda yaptıklar? duadan kat kat daha iyidir.daha mübarektir sağol gizemli anne ve babam?z

Hatice ve e?i için çok sevindim. Allah onlara ve yardımlar?n? esirgemeyen aileye her zaman yardımcı olsun. Böyle k?s?nt?lar? kimseler ya?amas?n in?...

Çok duyguland?m.. Allah o yardımsever aileye çok daha fazlas?n? versin..Bütün i?leri yolunda gitsin.. Hatice ve ailesinin dualar? o aileyi herzaman koruyup kollayacakt?r..Buna eminim.. Yazd?klarım?z? okuyordur.. Yürekten teşekkürler..

çok güzel bir haber.okurken çok duyguland?m.Böyle güzel insanlar?n olduşunu bilmek ,ve bu sitede olduşunu bilmek.Allah raz? olsun.Allah çok daha fazlas?n? versin..Ay ya sağolun ne denebilir ki..

haberi yeni okudum, çok üzüldüm ama çok ?ük?r ki çözülmü? meselesmiley1.gif Ba? sık??mayınca h?z?r yeti?mezmi?, dilerim tekrar bir daha böyle ve bunun gibi bir sıkıntı ile karşıla?mazlar, yardım eden aileye de yürekten teşekkürlersmiley31.gif

başlığı okuyunca yok dedim artık icradan sonra daha neoldu , hatta okumamak için bir süre bakmadım ..... ama böylesine güzel bir sonuca başlanmas? müthi? birşey smiley32.gifsmiley32.gifsmiley32.gifdiğer arkadaşlar?n dualar?n?n hpsine kocaman amiiiiiiiiiiinnnnnn diyorum , allah zorluk , sıkıntı göstermesin O DUYARLI VE YARDIM SEVER aileye, yardım lar?n?n karşıl???n? kat kat als?nlar inşallah smiley32.gifsmiley32.gifsmiley32.gifsmiley32.gif