Jump to content
Sign in to follow this  
nergiz54

Kızlarımın Tekı Dunyada Dıgerı Hala Hamıleyım

Recommended Posts

Hep?n?ze tesekkur eder?m.b?zden dualar?n?z eksık etmey?n.suan herkez?n duas?na cok ?ht?yacım?z var.bugun tekrar sanc?land?m son anda durduruldu.ama s?md? b?raz daha ?y?y?z.yazıların?z ben?m ?nan?n uzun zaman sonra ?lk defa yuzumu guldurdu.cok sagollun...

hayatımda ilk defa duyuyorum ,ve böyle bir şey olduşunu bilseydim bende böyle doşururdum..çünkü benim kızım aşağıda oğlum yukar?dayd?..doktor ikisinide alal?m dedi..neden b?rakmad?ki birini..normal doğum oldu heralde..nasıl tetikilemedi diğerini hayret verici bir durum ve bir mucize bence..çok geçmi? olsun ve hayırlı olsun nergiz arkadaşım..dualar?m?z bu mubarek günlerde kabul olur inşallah..çok güçlü olki diğeri uzun kals?n..

allah sana sabır bebeklerine güç versin 500gr.-600gr. olmalar?na bakma öyle güçlü ve inatç?larki inşallah hal?n?n üzerinde ikisiyle birlikteoyna??rken bulursun kendini canım benim dualar?m sizlerle

bende ilk defa duyuyorum nergis...allahım yardımcın olsun sabret güzel günler sizinle olsun ,sabırs?z olan bebişimiz debir an evvel toparlans?n diger içerdekide biraz daha sabretsin bakalım ikiz e?ine onuda sagl?kl? bir şekilde kavu?tursun rabbim .dualar?m senle ve bebişlerinle

Misafir

bende ilk kez duyuyorum..ama nedense ?a??rmadım.. bu yıl benim abimin torunu 550 gram( sanırım 25 haftalıkt?) dünyaya geldi..daha onun için dualar ettişimiz günler dün gibi geliyorken pa?am?z nerdeyse emekliyor ve emsallerinden daha toplu..arkadaşlar?n dedi?i gibi çok güçlü bir ya?ama güdüsü var insan yavrusunda..hiç merak etme akada??m..sadece dua et:)

sevgili nergis, Bende bu yil subat ayinda 31+5 günlük ikiz bebek dünyaya getirdim. Benimde kiz bebegim dünyaya kücücük geldi. ve erkek kardesiyle bedensel (kilo olarak) farkliliklari cok belirgin. Bende bu duruma üzülüyorum su anda. Senin durumunda birini ilk kez duyuyorum fakat lütfen üzülme, sayet Rabbim ya?amalarini istiyorsa ne olursa olsun ya?arlar. ?nsallah diger bebegini de saglicakla kucaklarsin. Tüm iyi dileklerim seninle

NERG?Z SAGL?KLA DOGURMAK NAS?P ETS?N ALLAH?M DUN SEN?N DURUMUNU B? KAC ARKADASA DED?M YA OLURMU OYLE SEY NAS?L OLURMUS ?LK DUYDUK D?OOAR COK S?SRD?LAR BEN?M ?LK DUYDUGUMDA SAS?RD?G?M G?B?

arkadaslar ben nergiz uzun zamandır s?teye g?r?s yapam?yordum yen?den uye oldum.bu arada d?ger kızımda dogdu ve 2hafta oldu oda 860gram dogdu.durumlar? suan ?y? ama uzun zaman kuvezde duracaklarm?s.?nan?n cok zor ben evde kızımlar?m yanımda yok canım cok acıyor.ben kızlarm? 5yıld?r bekl?yorum b?ze cok dua ed?n suan dualar?n?za cok ?ht?yacım?z var,b?ze destek ve dualar?n?z? eksık etmed?g?n?z ?c?n cok sagulun.

ah canım yaaa bayadır takipteyim konuyu ama ne yazacag?m? bilemedim inanki seni cok iyi anlıyoruz hepimizz bebeksiz eve dönü? evde ya?ay?? en zoru zaten inanki Allah sabrın? veriyor sak?n buradan kopma insan yaz??t?kca okudukca hafifliyor aceleci bebeklerimiz başlıkl? konuyu oku istersen hepmizin hikayeleri var orada dualar?m?z kızlar?nla insallah en kısa zamanda yanında olurlar sagl?kl?ca. peki ne ile besleniyorlar kızlar?n sütün varm? cna?m sag?yormusun en önemlisi bu mutlaka sag sütün onlar icin cok önemli süt mama verebilmeye baslad?larm? acaba?

canım sutle beslen?yorlar ama ben?m sutumle deg?l sut annem?z var o hergun sut ver?yor ama bende sag?yorum cok az gel?yor buzlukla sakl?yorum sut posetler?nde doldukca yolluyorum.?lk dogduklar? gunden ber? anne sutuyle beslen?yorlar.