Jump to content

Recommended Posts

şu nehir erdoğanla dizi çeviren onun annesini oynayan karadenizli olarak o bayan.hatta seneler önce avrp yaks makbulenin sıdıka mı neydi onunda annesi rolündeydi hatta 52 yaşında ikiz annesi oldu AMA ADINI HATIRLAYAMADIM. AYIP BANAEdited by: kocak

?u nehir erdoğanla dizi çeviren onun annesini oynayan karadenizli olarak o bayan. hatta seneler önce avrp yaks makbulenin sıdıka mı neydi onunda annesi rolündeydi hatta 52 yaşında ikiz annesi oldu AMA ADINI HATIRLAYAMADIM. AYIP BANA

FÜSUN DEMİREL smiley1.gif

ya kimdi şu yabancı güzel bayan anjelina ya benzeyen bayan da ikiz annesiydi hemde erkek ha buldum filiz koçaksmiley36.gif

AJELİNA JOYLE YE BENZEYEN GÜZEL İKİZ ANNESİ FİLİZ KOÇAK BENDİM. ONU ANLATMAYA ÇALIŞMIŞTIMsmiley36.gifEdited by: kocak

AJELİNA JOYLE YE BENZEYEN GÜZEL İKİZ ANNESİ FİLİZ KOÇAK BENDİM. ONU ANLATMAYA ÇALIŞMIŞTIMsmiley36.gif Edited by: kocak

ilahi filiz zaten bugün sabah özgürlüklerini ilan eden uzuvlarından sonra kesinlikle sensin!!!! (sabah muhabbetinden!! katılanlar bilir) smiley36.gifsmiley36.gifsmiley36.gif