Jump to content
Sign in to follow this  
ugurcilem

ÜÇÜZ BEBİŞLERİM 32+1 GÜNLÜK DOĞDULAR

Recommended Posts

rüzgarc?g?m tedavi altında kuzum elayak ba? tutmuyor gözde görmüyor bunlar? yazmak bile bana çok acı veriyor ama ne yapars?n dert yaradandan ?ifada ondan..................işte 4 tane sabah ve akşam ilaç kullan?yor 3 yaşına kadar çok dikkatli olmak zorundas?n?z ancak 3 yaşına kadr beyin gel?işimi tamamlan?yor diyor çareler pe?indeyim

Herşeyde vardır bir hayır bende bir üçüz gebesi olarak hep bu korkularla yaşıyorum senin durumunu ya?amasamda az çok tahmin edebiliyorum Allah diğer evlatlar?na sağlık s?hhhat uzun ömürler versin diğer mele?inde sana ?efaatçi olacakt?r canım

Her?eyde vard?r bir hay?r bende bir üçüz gebesi olarak hep bu korkularla ya??yorum senin durumunu ya?amasamda az çok tahmin edebiliyorum Allah di?er evlatlar?na sa?l?k s?hhhat uzun ömürler versin di?er mele?inde sana ?efaatçi olacakt?r can?m
TE?EKKÜR EDER?M CNM YASTI?A HER BA?IMI KOYU?UMDA VE AKLIMA HER O?LUM GEL???NDE B?ZE ?EFAAT EDECE??N? B?LMEK VE ONA KAVU?AC?IMIZI B?LMEK ?Ç?M HUZURLA DOLDURUYOR GEÇEN N?HAT HAT?PO?LUNUN PROGRAMINDA SÖYLÜYORDU E?ER ÇOCUK GÖBEK BA?I ÜZER?NDEYKEN ÖLDÜYSE O GÖBEK BA?INI ?P G?B? KULLANIP KUYUYA ?P SARKITIRDA ÇEKERS?N YA ÖYLE YAPIP ANNE VE BABASINI ÇEKECEKM?? BNLARI DUYUNCA ?Ç?ME HUZUR DOLUYOR smiley1.gifglitterfy-flpbk3007071629123834.gif

çilemcim sana bi sorum olucak. normalde üçüz gebeliğinde bebeklerden bir tanesinin hayat?na son verdiriyolar anne karn?ndayken. sana bunu söyleyen dr olmadı m?? yoksa sen mi kabul etmedin?

cihat c?mm bence ad?na yak???r bi şekilde sen bu hastal?kla cihat etmelisinn eminimm ki ba?ar?caks?nn bi bakm???n herşey geride kalm??? canımm allah sabrın? art?rs?nn daima bebişlerinn ve senn allah a emanet olunn

çilemcim sana bi sorum olucak. normalde üçüz gebeli?inde bebeklerden bir tanesinin hayat?na son verdiriyolar anne karn?ndayken. sana bunu söyleyen dr olmad? m?? yoksa sen mi kabul etmedin?
tabiki söylediler ama ben kabul etmedim RABB?M dermans?z dert vermez o yüzden k?yamad?m netice itibariyle kendisi ald? can?n? yakmadansmiley19.gifglitterfy-flpbk1418144524323234.gif

anlad?m cnm. hay?rl?s? böyleymi?. Peki ba?ka çocuk dü?ünüyo musun çilemcim?
nerdeyse 1 y?l sonras?na anca cevap veriyorum hehe anca görmü?üm can?m ya ?imdi eskilere bakarken gördüm yok cnm ALLAH olmayanlara nasip etsin imkanlar?m olsa isterdim ama ?u deevirde 2 bile çok sen dü?ünüyorsun galiba