Jump to content
Sign in to follow this  
ugurcilem

ÜÇÜZ BEBİŞLERİM 32+1 GÜNLÜK DOĞDULAR

Recommended Posts

canım benim minik mele?imiz için çok üzüldüm, ba?sa?l??? ve sabır diliyorum. ve iki güzel kuzularınız la birlikte size sağlıkl? mutlu bir ömür diliyorum!!!

canım bende küçük melek ogluşuna çok üzüldüm .geride kalan iki yavruna allah sagl?k versin .onları hayırlıs?yla büyütmeni dilerim .sevgiler

oncel?kle bas?n?z sagolsun allah sabır vers?n ?nsallah cennet kapısında s?z? bekl?yor olacak. d?ger beb?slerede allah uzun omur vers?n hep?n?z ?k? c?handa baht?yar olun ?nsallah bebekler c?kt?m? kuvezden arkadas?m b?z?de haberdar ederm?s?n?

çok teşekkür ederim hastane sağolsun odada kalmam?za izin vermi?ti doktorumuz bizi refakatçi gösterdi sağolsun 23 gün boyunca hastanede kaldık hergün yanlar?na gittim o?luşum 3 gün sonra fenala?t? devlet hastanesine sevk ettik malisef 1 hafta sonra vefat etti kızım 1 hafta sonra küvezden ç?kt? doktorumuz moral olsun diye yanıma vermi?ti sonrada öbür oğlum fenala?tt? 23 gün boyuna küvezde yatt? ama kızım odada yanımdayd? ç?kal? çok oldu şuan 16 aylıklar çok ?ükür ogünleri atlatt?k f?ld?r f?ld?rlar zor yeti?iyoruz pe?lerinden

Kayb?n?z için Allah sabır versin diyorum. Allah geride kalan bebeklerinize uzun ömürler versin. Önce ba??n?z sa? olsun sonrada hayırlı olsun diyorum.

ben yeni gördüm ba??n?z sağolsun...allah iki kuzucuşunuza da bol ömürler nasip etsin... maşallah çok tatlılar allah analı babalı büyütsün... Edited by: ozce

mrb ruzgar nasilsin?bebisler nasil oldu.Bugun cikacaklar degilmihastaneden.Agrin sancin varmi.Ya lalezar ve beni yalniz biraktin neguzel beraber gun sayiyorduk.Neyse sagliklica dogdular ya gerisi onemlidegil.Darisi bizlere olsun dimi ama...

bende 32 hafta dogum yaptım arkadaşlar şuan 13 aylıklar bebgimizin birinde halen sorun yaşıyorum....tüm arkadaşlarım?zn bebişlerine uzun sagl?kl? ömürler diliyorum

bende 32 hafta dogum yapt?m arkada?lar ?uan 13 ayl?klar bebgimizin birinde halen sorun ya??yorum....tüm arkada?lar?m?zn bebi?lerine uzun sagl?kl? ömürler diliyorum
hay?rl? olsun cnm baya?? büyümü?ler ne sorunu ya??yorsun umar?m kötü bir?ey yoktur cnm glitterfy-flpbk3007071629123834.gif

te?ekkür ederim arkada?lar. çilemin sayfas?nda oldu ama çilem kusura bakma can?m smiley9.gif 41 günlük oldular bile :)
NEDEMEK CNM SEN?N BEN?M M? VAR ?K?Z ANNELER?N?N ARASINDA 41 KERE MA?ALLAH OZAMAN ÖPÜYORUM SEN? VE BEB??LE?N? ALLAH UZUN ÖMÜR VERS?N glitterfy-flpbk3007071629123834.gif