Jump to content
Sign in to follow this  
tu_er_2005

tel kırma-tel sarma

Recommended Posts

bugün temizlik varken geçmiştee ki çok oldu yapmayal? 7 ay:( yaptığım i?leri ç?kart?p havaland?rmak için alona serdik hepsini vayyy be dedim ben neler yapm???m:( şimdi hayal oldu özledim ama yaa... gel 2,5 sene gelll gelll gel

arkada?lar bende tel k?rma-tel sarma-pul boncuk i?leri yap?yorum. burada vakit geçmiyor mecburen kendine u?ra?lar bulman gerekiyor. en k?sa zamanda foto?raflar?n? ekleyece?im. mükemmel oluyorlar ben tel k?rmalar?n do?ru ?ekilde saklan?rsa -50-60 y?l saklanaca??n? bildi?im için bebeklerime sakl?yorum.. çok zor de?il sizede tavsiye ediyorum
sen neymi?in can?m yaaa marifetliymi?in epeyii bravo valla

Tu?ba c???m tarihlerine bakmadan allah allah bu k?z neden sık?l?yor, nasıl olur falan diye kendi kendime sordum sonra tarihlere bakınca güldüm... bebecikleri öp benim için

ayy baktımda pek zormus ya boncuk i?i tabi stres att?r?r vaktin varsa bende örgü örmeye cal?s?yorum bos oturam?yorum ben tv bile izlesem elde bişi olucak illa ama cabuk sık?l?yorum 20 gündür bi kazak örüyom hala daha örüyom:))

?U CAM SEHBADAK? ?EFFAF OLAN.SENM? YAPTIN.ÇOK GÜZELLER TU?B?? YA.ELELR?NE SA?LIK. BENDE VARYA BU YETENEK SIFIR SIFIR.RESMEN YERLERDE GEZ?YOR.TI?I B?LE TUTAMAM HERHALDE. ÖMRÜMDE B?R KERE B?R ATKI ÖRDÜM.ODA ?K? TERS B?R DÜZ(TERS?M? OLUYORDU ACABA.BAK ONU B?LE B?LM?YORUM)

bunlar telk?rma ve sarma <a href="/img202/1227/010qf.jpg" target="_blank"> <a href="/img34/6457/009hy.jpg" target="_blank"> <a href="/img517/5652/008ch.jpg" target="_blank"> <a href="/img27/7014/007qm.jpg" target="_blank"> <a href="/img12/6807/006ztvc.jpg" target="_blank"> 010qf.jpg 009hy.jpg008ch.jpg007qm.jpg006ztvc.jpg003ob.jpgEdited by: tu_er_2005

teşekkür ederim nilayc?m. cd lik yanındada kocamannn bi vazoda kurumu? dallara ta?lar yap??t?r?p koymu?tum ama onu arkadaşım çok beğendi illa istiyorum dedi ve ald?. çok beğeniyordum neyse bidaha yaparım artık

bende elime hic igne almamistim evlenene kadar dugme bile dikmisligim yoktu. bosluktan tel sarma kursuna gittim eskisehir de ..ilk ben yapamam derken 20 kisilik sinifta en hizli ben yapip bitiriyordum ellerine saglik hepsi cok guzel tugba.. benim bir masa ortusu ornegim vardi harika ablama hediye etmistim ne siparisler geldi tabi yapamadim ,yapsamda kiyamazdim modeli sirf asma yaprakli ama benim malesef resimlerim pc.den silindi gosteremiyorum o modeli alirsam sana yollarim dikdortgen harika begenirsin...6-7 makara kullanmistim

cocuklar ayak altind adolasirken imkansiz valal cekistirip yirtarlar benimkiler o yuzden elime almiyorum yoks acok severek yapiyordum zahmetli ama cok zevkliydi tel kirmasi sonradan kurdale isine gittim sevmedim birakmistim

bende hiç sevmedim kurdale i?ini o yüzden yapmadım ilk kolye küpe ile başladım sonra örgü ki sadece2 model varçoşu hediye gitti sonra ah?ap arada puzzle sonra telk?rma ensevdiimde bu aç?kcas? çok e?lenceli. kızıma serpmeli olandan tak?m yaptım oğlumada sonra yaparım artık