Jump to content
Sign in to follow this  
tu_er_2005

tel kırma-tel sarma

Recommended Posts

arkadaşlar bende tel k?rma-tel sarma-pul boncuk i?leri yapıyorum. burada vakit geçmiyor mecburen kendine u?ra?lar bulman gerekiyor. en kısa zamanda fotoğraflar?n? ekleyeceğim. mükemmel oluyorlar ben tel k?rmalar?n doğru şekilde saklan?rsa -50-60 yıl saklanaca??n? bildişim için bebeklerime sakl?yorum.. çok zor değil sizede tavsiye ediyorum

ellerine sağlık arkadaşım...reimleri www.imageshack.us s?tes?ni aç?n, gözat? t?klayıp yuklemek ?sted?g?z resm? sec?yorsunuz, eger boyut s?ze gore buyukse res?ze bolumunu t?klayıp 640x480 seceneg?n? sec?yorsunuz, host it yazan butonu t?kl?yorsunuz b?raz bekl?yorsunuz resm?n?z yuklen?yor, ekran?n?z deg?st?g?nda kars?n?za c?kan l?nklerden Hotlink for forums (1) yazan seceneg? kopyala mesaj yerine yapıştırlas?tede payla?m?? oluyorsunuz... umarım anlatabilmişimdir.... Edited by: ozce

Tu?ba' c?m ben Zonguldak' ta tel k?rma i?i yapt?rtm??t?m. Gerçekten çok güzel oluyor. Be?enerekte kullanıyorum. Fotolar?n? ekledee bir bakalım.

sağol cnm. hamileliğimin son ayında yatak odama tak?m yaptım tel k?rmadan. mükemmel oldu bitiricem diye çok u?ra?t?m deydi ama :)doğuma serdim odama.bugün-yarın izmire gönderdişim tepsilerde gelir onların yeti?memesine üzülmü?tüm neyseki geliyor