Jump to content
Sign in to follow this  
ccgm

patchwork (kırk yama)-RESİM EKLEDİM

Recommended Posts

alemsin ya seni tan?mayan da 100 kg sun zannedecek yani :) ben doğumda bulunamadım, dün yoldan gelir gelmez bebek görmeye gittim, baktım sepet bo? ve içinde bez falan var, hayırd?r dedim, kendileri bile yiyememi?ler, herkes bayılm?? ve bitmi?, o derece güzelmi? yani, gerçi gitmeden önce Mert ve Defne paylar?na dü?eni yediler, onların k?r?nt?lar?ndan yedim ben de lezzeti de görüntüsü kadar harikayd?...

K?z Gülru dilini e?ek ar?s? sokmas?n senin, d?m d?m değil, dum dumsmiley36.gif Valla Süercim kermeste sen gelene kadar sepeti özel korumaya aldıksmiley4.gifgelen giden onu sordu...Be?enmenize çok sevindim, herbiriyle tek tek u?ra?m??t?m, beğenildi?ini duymak tüm yorgunlu?a de?iyor doğrusu...En kısa zamanda resimlerini buraya da ekleyeceğim... Vildanc?m bu sefer pazara denk gelecek sanırım, çoluk çombalak gelirsinizsmiley2.gif

ayy gülruu han?mm gerçektenn çok zor onlarla u?ra?makk bende geçen sene kızıma ve kendime yaptımm da öldümm ya küçücükk parçalarla şimdide ikizlerime alt açma yaptımm ama senikiler daha da ho?m??

Misafir

gülrucum ellerine sağlık..bende bebeklerime kırk yama yatak örtüsü kullanmak arzum vardı doğduklar?ndan beribana yatak örtüsü resimlerini yolarsan çok memnun kalır?m canım Edited by: mayatibet

yılba?? geliyor smiley17.gifhediye alternatifleriniz için buraya bakın diyorum;kendim yapıyorum diye değil canım smiley36.gif ürünlerin elde yapıldı??n? ve bu nedenle yap?m?n?n zaman ald???n? hat?rlatmama gerek yoktur sanırım ama sonrasında sık??mamak için erken yola ç?kmak lazım diyorum smiley9.gif ilgilenenler özelime mesaj b?raks?nlar lütfen;bazen forumda yaz?lanlar? atlayabiliyorum smiley5.gif

ürünlerimizden örnekleri26 aral?k tarihinde sarp için yapacağım?z kermeste görebilirsiniz smiley2.gif noel çoraplar?,bebek yast?klar?,çok amaçl? çantalar,yatak örtüleri,mutfak önlükleri... hem yılba?? hediyeleriniz size özel olsun;hem de sarp için bir faydam?z dokunsun bekliyoruz