Jump to content
Sign in to follow this  
ccgm

patchwork (kırk yama)-RESİM EKLEDİM

Recommended Posts

aynı boyutta m? olsun arkadaşım?smiley9.gifaynıs?n?n kal?b? elimde olmadı??ndan çok benzeyen birşey ç?kartabilirim sanırım smiley2.gif örnek resimleri inceledim;benzerleri arzunuza göre emrinizde smiley4.gifyaln?z kot kuma?la çal??mayal?m derim smiley5.gifzaten incelerseniz pek kot yok smiley11.gifyıkandışında renk verecektir;ba??n? a?r?t?r smiley7.gif Edited by: ccgm

tamam canım;yarın model olas?l?klar? ve ücret konusunda bilgilendiririm seni smiley1.gif ilgili mailini yolladım nimet'cişim;sen de beni bilgilendir lütfen.sevgiler Edited by: ccgm

Gülru' cum senden kızlar için ald???m kenar yast?klar?na nihayet dün içine yast?k alabildim ve hemencecik kızlar?n odasında koltuşun iki kö?esine koydum. Çok ??k ve cici oldular. Sabah kızlar?n Semra Teyzesi geldiğinde tabiri caiz ise hasta oldu. Bana dedi ki" ya şeyda böyle güzel şeyleri nerden bulursun" Ehhh marifetli teyzelerimiz var çok ?ükürrr :=)) Sabah saatlerinde kulaklar?n? ç?nlattım. Tekrar ellerine ve gönlüne sağlık arkda??m. Odam?za bir renk katt?n. :)

güle güle kullan canım benim smiley1.gifben de sabah sabah neden h?çk?r?yorum diyordum smiley36.gifsmiley36.gifelin öyle uşurlu geldi ki bana smiley32.gifsmiley32.gif hemenkızlar?n semra teyzesine de yapalım istedi?i birşeyler smiley9.gif

Ben nimet' tin belitti?i çantalardan aldım. Çok ?irinler ama... Çok kullanışlıgelmedi bana. Öncelikle ben uzun ask?l? çanta kullanam?yorum ve Site sahibi Banu han?ma sürekli kısaask?l? ve biraz daha kullanışlımoeller yapmas? için email göndermi?lişim vardır. E?erGülru' cum sen yapabilirsen daha da süper olur.

gülrucum merhaba..tekrar yaz??t???n?z? görünce bende soray?m istedim... çantalarla ilgili çal??ma yapabildin mi merak ettim.... burdan resim göremedişim için mümkünse mail gönderirsen bana sevinirim.

allah allah smiley11.gifsap?n? kısaltmak o kadar m? zormu?? smiley18.gif emel'cişim;çanta konusunda uygulanabilecek aplikeleri buldum dergilerden.gelen sipari?e göre uygulayacağım.şu anda elimdeki i?leri toparlamaya çalışıyorum;bu yüzden sipari? almadan çanta yapmam zaman aç?s?ndan mümkün değil smiley2.gif burada ancak kendi yaptıklarım?n resimlerini çekip koyabiliyorum smiley5.gifdergilerdeki örnekleri ancak scan edip koymam lazım smiley18.gifve scanner'in yok.ben amatörüm arkadaşlar smiley4.gif

tamam gülrücum tabiki... o halde elindeki i?leri bitirince banada bi çanta yapabilirsin..zira aciliyetli değilim, sonuçta k?? koşullar?nda kuma? kullanm?yorum ancak bahar ve yaz için dü?ünmü?tüm ben. bunu sipari? olarak alg?layabilirsin bu arada!! smiley2.gifs?raday?m yani! :) o yüzden detaylar? sen ne zaman uygun olursan o zaman görü?ürüz.