Jump to content
Sign in to follow this  
ccgm

patchwork (kırk yama)-RESİM EKLEDİM

Recommended Posts

sündüz;yatak örtülerinin resimlerini çekmeyi beceremedim smiley19.gifsmiley19.gifmodeller belli olmuyor ,kusura bakma smiley9.gifserde acemilik var smiley36.gifsmiley36.gif am arzu edersen resmini çekebildiklerimden sana örnek parçalar yollay?m;belki isteyen ba?kalar? olur.sevgiler

öznur;perşembe günü bavul ticaretine ba?l?yorum smiley36.gifsmiley36.gifyanımda getirece?im.bankaya da götürürsen çok sevinirim smiley2.gif sündüz;1-2 şeyin remini yolladım sana da smiley2.gif Edited by: ccgm

sana per? günü gerçeklerini gösterece?im süer smiley4.gifistediklerinin rsimlerini daha sonra yollar?m e?ine,dostuna gösterirsin smiley17.gifaslında sen çok iyi mü?teri portföyüsün;malum kaç tane şube dola??yorsun smiley36.gifsmiley36.gif

arkadaşlar valla Gülru' nun bu kadar marifetli olduşunu bilmiyordum, öyle güzel şeyler yapm?? ki, tu-tu-tu maşallah. Gülrucum, masa örtüsü, bebek yast?k ve battaniyesi gönderebilir misin bana, ufaktan başlayal?m çal??malara di mi ama :)

süer'cişim,teşekkürler güzel sözlerin için smiley17.gifkafam? tutabildişim ilk an yollar?m.bankaya değil;diğerine yolluyorum değil mi?smiley5.gif benim canım ilk mü?terim;uşuruna inan?yor,ne gibi şeyler görmek istediğini söylersen en kısa zamanda yollar?m diyorum smiley36.gifsmiley36.gifama o kadar zor ki bunlar? resmetmek;önce fotografç?l?k dersleri mi alsam?smiley9.gif

SÜPER ?EYLER YAPMI? GÜLRUCUM BEN BAYILDIM. ELLER?NE KOLLARINA GÖZLER?NE SA?LIK. BECER?KL? HATUN BA?KA OLUYOR. SOR BANA NE YAPARSIN CEVAP: SICAK Ç?KOLATA, SALEP, CAPPUCC?NO, DONDURMA.... EEEE ?AKA B?R TARAFA GÜLRU BURADA FAZLA HATUN YOK AMA SEN BANADA YAOLLA BELK? B?R ?EYLER ÇIKARsmiley2.gif

sen mutfak masan? ölçte başlay?m ben kuma? aranmaya hafta sonu smiley2.gifyollar?m arkadaşım;umut fakirin ekme?i demişler smiley17.giffirmadan ç?kmaz da arkadaşlar?ndan,annenin komşular?ndan vs ç?kar belki smiley4.gif