Jump to content
Sign in to follow this  
ccgm

patchwork (kırk yama)-RESİM EKLEDİM

Recommended Posts

daha önce de sizlere bahsettişim üzere annemle birlikte patchwork yapıyoruz.çevremizdeki sevdiklerimize ve yardım kermeslerine yapıyorduk ama şu aralar ülkedeki mali durum hepinizce malum.smiley9.gif bebek yast?klar? bebek örtüleri yatak örtüleri masa örtüleri pano oyun ( kumar smiley36.gif) örtüleri ayakkab?-terlik çantalar? ( çok amaçl? smiley2.gif) mefru?at vs. arzu edenleredetaylı bilgiyollayabilirimsmiley1.gif RES?MLER BEBEK YASTIKLARI FARKLI RENK VE APL?KELERLE YAPILAB?L?R ÜCRET:50 TL bebe4.jpgbebek2.jpgbebek1.jpgbebek5.jpgbebek3.jpg ÇOK AMAÇLI ÇANTA ücret:35 tl s6300285.jpgs6300286.jpgs6300288.jpgs6300287.jpg Edited by: ccgm

Aaaa! Gülrucum, o patcwork'lere paha biçilebiliyor mu? Benim annem de yapıyor, ne kadar zor bir i? inanılmaz bir emek. Tabiii ki kullanmas?çok güzel ve çok zevkli. Ellerinize sağlıksmiley32.gif

daha önce de sizlere bahsetti?im üzere annemle birlikte patchwork yap?yoruz.çevremizdeki sevdiklerimize ve yard?m kermeslerine yap?yorduk ama ?u aralar ülkedeki mali durum hepinizce malum.smiley9.gif bebek yast?klar? bebek örtüleri yatak örtüleri masa örtüleri pano mefru?at vs. arzu edenlere fiyat ve resim yollayabilirimsmiley1.gif(buraya resim koymay? beceremedi?imden mail adresinize yollar?m smiley5.gif)
yolla resimleri bana bac?m..halledelim..resimsiz olmaz :)Edited by: hamide

gülrucum banada gönderebilirmisin hani yaz geliyor evlenecek kızlar var çevremde çeyizlerine yatak örtüleri masa örtüleri lazım olur dimi ben söylerim birde fiyatlar? belliyse önüme gelene söylerim arkadaşım

Gülru' cum sana emial göndermi?tim. Ald?n m?? Buradan tekrar yazıyorum kendim ve kızlarım be?ikleri için örtü fiyat? istemi?tim. Bana email atar m?s?n ? seydadem74@hotmail.com

?eyda;siftah senden,bereket allahtan in?allah smiley1.giföpüyorum
sen hala neden bana resimleri yollam?yorsun ?? satm?yorsun galiba :)) gelinlerime al?cam belki :))