Jump to content
Sign in to follow this  
hamide

merak ediyorum ???

Recommended Posts

hem de en iyi şekilde, yanlış hat?rlamıyorsam ikizannelerinin bir akşam k?zk?za bulu?malar? vardı, siz de çok istemenize rağmen o gün galatasaray maç? olduşu için gidememi? eve gidip Efe ve Ege ile maç seyretmi?tiniz, çok taktir etmi?tim o gün sizi...

hem de en iyi ?ekilde, yanl?? hat?rlam?yorsam ikizannelerinin bir ak?am k?zk?za bulu?malar? vard?, siz de çok istemenize ra?men o gün galatasaray maç? oldu?u için gidememi? eve gidip Efe ve Ege ile maç seyretmi?tiniz, çok taktir etmi?tim o gün sizi...
Can?m Süer'im,öptüm senii...en kocamanlardan :)

Hamide Han?m, merhabalar merak etmeyin ben de bekar anneyim sizin gibi.
Arkada??m tek de?ilmi?im demekki....Allah sanada kolayl?klar versin..Bu arada ben sizin resminize bay?ld?m...Çocuklar çok ?ekerler ma?allah..

VE TAB?.... BEKAR OLMAYIP TA... BEKAR OLAN ANNELER DE VAR.... B?LMEM ANLATAB?LD?M M? ?smiley9.gifsmiley17.gifSADECE ??LER?NE GEL?NCE "BABA VE KOCA" OLUP, ??LER?NE GELMEY?NCE ORTALIKTAN TOZ OLANLAR DA VAR smiley5.gifsmiley29.gif

Allah kolayl?k versin tüm bekar ikiz annelerine,kolay de?il maddi manevi zor çocuk yeti?tirmek.Hamide abla bulu?maya gitmeyip o?ullar?nla maç izlemen nekadar özverili bir davran??.smiley32.gif
te?ekkür ederim arkada??m :)

Misafir

hamide ve gül allah yardımcın?z olsun.tek dile?im tüm annelerin emeklerinin bo?a gitmemesi ve kuzular?m?za sağlıkl? mutlu ömürler...

Misafir

bu arada e?im çok sık seyahat etti?i için aralarda bende bekar tak?l?yorum.sadece çocuklar?n sorumluluşu bile yetiyor...

sen bekar ikizannelerin en kocaman yüreklisisinhamide smiley1.gifsmiley1.gifanlad???mkadarıyla ard?ndan da gül geliyor smiley2.gif senin delikanl?lar? tekrar tekrar söylemeye hacet yok; ama gül'ün t?f?llara ba-yıl-d?msmiley17.gifsmiley17.gif

Misafir

nazar?m?z de?ecek diye korkuyorum valla gül ün b?d?klar? süpersmiley17.gifallahım esirgesin

bekar arkadaşlar bence keyfini ç?kar?nsmiley4.gif evet zorlukları var tabiki ama kocall?lar?n i?i daha zor smiley7.gifgenellikle sinir yapıyor smiley36.gifsmiley36.gifçocuklar?n haricinde birde onunla ilgilenmek hizmette kusur etmemek (benimki bunlar?n dışında ama etraf?mdakilerin çoşu böye smiley18.gif) öyle deyilmi kızlar smiley1.gif